Fašinjek v Loboru

Nadaleko poznati loborski fašinjek u organizaciji Kulturno-umjetničkog društva Lobor i Općine Lobor razveselio je mnoga mala i velika lica. Osim djece iz vrtića, sudjelovala su i djeca iz Udruge sveta Ana i osnovnoškolci. Na ulice su izašle različite šarene maske i kostimi, a osmijeha i veselja nije nedostajalo. U društvenom domu se održala priredba na kojoj su se predstavile sve maskirane grupe, a organizatori su pripremili i nagrade za najuspješnije maske.

Naše „Ljubičice“ prošetale su se Loborom kao poštari, te na priredbi izveli nekoliko recitacija i otplesali veseli Hoki poki ples i osvojili 4. mjesto. „Zvončići“ su upoznali publiku sa životinjama koje stric Džim ima na svojoj farmi te osvojili 6. mjesto. Uz veselo druženje nije nedostajalo ni slatkih krafni.

Čestitamo svim sudionicima i ostalim dobitnicima te se veselimo druženju i dogodine.